Masz już certyfikat USS

Masz już certyfikat USS
1 vote, 4.00 avg. rating (77% score)

Masz już certyfikat USS

Mam w Teksasie przyjaciela o imieniu Dale, który mawia: „Wiedza książkowa jest szalenie ważna, ale nie obejdziesz się bez mądrości życiowej, jeżeli masz dostać na tym świecie to, czego chcesz”.

No cóż, jak dotąd posiadłeś bez wątpienia wiedzę książkową, zwłaszcza w zakresie ukrytych sygnałów seksualnych. Potrafisz ocenić lepiej niż 99,9% męskiej populacji, czy podobasz się kobiecie, czy też nie. Możesz teraz wejść do lokalu, na przyjęcie, spotkanie towarzyskie czy na salę gimnastyczną i jed­nym rzutem oka ocenić, które kobiece ciało mówi do ciebie: „O tak, podejdź tu do mnie, chłopczyku”, a które „Nie, nie przeszkadzaj mi”. Masz do dyspo­zycji jej 26 sygnałów. Przyjrzyj się, które do ciebie wysyła, a dadzą ci pełny obraz twojej osoby.

Jesteś teraz seksualnym wykrywaczem kłamstw. Ta twoja nowa umiejęt­ność w rozgryzaniu kobiet pozwala ci wyczytać z ich zachowania, z którą możesz liczyć na sukces, a która cię spławi. Możesz być pewien, że jeżeli skoncentrujesz się na tej grupie, która jest ci przychylna, żadna z kobiet nie odtrąci twoich zalotów.

A teraz pora, by powiedzieć słówko o mądrości życiowej. Znaczy to, że zanim zaczniesz fantazjować na temat flirtowania z Jennifer Lopez czy Britney Spears, musisz dogłębnie pojąć następujące przesłanie: Podrywaj tylko te dziewczyny, które są na ciebie otwarte! Ale przecież teraz potrafisz to już odróżnić.

Na ogół książki dla mężczyzn, pod którymi uginają się moje półki, obiecują wiele, ale niewiele dają. Czyż nie obiecywano ci, że gdy będziesz postępował dokładnie tak, jak jest w nich napisane, zdobędziesz każdą kobietę, którą tyl­ko zechcesz? Bądźmy realistami! W Erotycznych sygnałach jest zawarta cała prawda na ten temat. Dzięki niej znasz już kod, który jasno ci mówi, czy masz szanse u kobiety, zanim jeszcze poczynisz pierwszy krok, popełnisz jakąś gafę lub, co gorsza, zostaniesz odtrącony. USS nie poddają niczego krytyce, lecz jedynie informują jak stoją twoje akcje. Z tą wiedzą będziesz mógł poznać wiele kobiet. Bez obawy zbliżysz się do każdej z nich, bo będziesz wiedział, że jest tobą zainteresowana.

Polecamy także nasze pozostałe wpisy online:

about author

admin

related articles

Ankieta:

Czy promocyjna odzież reklamowa może wyglądać ciekawie i modnie?

View Results

Loading ... Loading ...

Komentarze:

Kategorie

Archiwa

Najnowsze wpisy