Elegancka koszula damska duże rozmiary

Elegancka koszula damska duże rozmiary

Elegancka koszula damska

Koszula damska jest niewątpliwie królową elegancji. Wydawać by się mogło, że koszulowa bluzka to klasyka oddana na tyle swojemu gatunkowi, że modowe nowinki się jej nie imają. Nic bardziej mylnego. Koszula damska ulega przeobrażeniom już od dawna. Łączona z różnymi dodatkami nabiera zupełnie nowego wyrazu i wygląda bardzo oryginalnie. W zależności od stylu jaki lubisz możesz wybrać inny dodatek. Poniżej podsuwamy kilka propozycji najnowszych koszulowych trendów.
Ozdobny rękaw i/ lub kołnierzyk

Lśniący rękaw lub kołnierzyk czyni koszulę niebanalną. Również ozdobne pagony przy koszuli nadają jej niestandardowego wyglądu. Jakiekolwiek biżuteryjne zdobienia na koszuli, czy to w miejscu kołnierza, rękawa czy naramiennika są bardzo ozdobne i przyciągają wzrok. Dżety przyszyte w tych miejscach prezentują się nieco zadziornie i militarnie nadając koszuli charakteru. Bardzo elegancko prezentuje się delikatny zameczek na rękawie od wewnętrznej strony. Będzie go widać tylko w pewnych momentach, co sprawi, że będziesz wyglądać zaskakująco. Dobierając biżuterię do koszuli z ozdobami warto zachować tą samą kolorystykę. Jeżeli twoja koszula nie posiada biżuteryjnych ozdób, a ty masz ochotę na odmianę możesz dokupić biżuterię do koszuli.

Skórzane wstawki

Coraz modniejszym koszulowym dodatkiem są skórzane wstawki, które mogą występować w różnych miejscach na koszuli. Zazwyczaj umieszcza się je na kołnierzu i mankietach, na plecach lub na górnej części koszuli tuż pod kołnierzykiem. Skórzany dodatek nadaje koszuli rockowego stylu i sprawia, że wygląda się w niej seksownie. Z jednej strony jest zwykła koszula, z drugiej zaś skórzany kawałek, które nadaje jej przewrotności. Takie połączenia wyjątkowo mocno przyciągają wzrok. Koszula damska ze skórzanymi wstawkami pasuje zarówno do pracy, jak i na imprezę.

Koszula z kokardą

Koszula z kokardą to typowy angielski styl przeznaczony dla prawdziwych elegantek. Miękkie wiązanie przy dekolcie jest od dawna hitem pokazów mody. Taka koszulowa innowacja przypomina wiktoriański styl lub kreacje a’ la dandys. W chwili obecnej łączy się je z drapieżnymi, nabitymi ćwiekami spódnicami lub klasycznie ze spódnica ołówkową. Koszula z kokardą nadaje się idealnie na rozmowę kwalifikacyjną, gdyż nie odsłania dekoltu i jest stylowa. Zakładając taką koszulę dajesz do zrozumienia otoczeniu: znam się na stylu, lubię elegancje, nie pokazuję swoich atutów zbyt łatwo. Koszule z kokarda psują kobietom z dużym biustem i dłuższą szyją.

Koszula z żabotem

Koszula z żabotemto prawdziwy stylowy potencjał, który możesz przekształcać w zależności od potrzeb i upodobań. Żabot przy koszuli to francuski styl, który sygnalizuje upodobania romantyczne. Koszula z żabotem może mieć kilka odsłon, np. typowa koszula damska z żabotem w odcieniu błękitnym prezentuje się niezwykle kobieco. Taki rodzaj koszuli możemy założyć na rozmowę kwalifikacyjną, egzamin lub spotkanie biznesowe. Koszule z żabotem pasują kobietom z małym biustem i krótką szyją.

Polecamy także nasze pozostałe wpisy online:

about author

admin

related articles

Ankieta:

Czy promocyjna odzież reklamowa może wyglądać ciekawie i modnie?

View Results

Loading ... Loading ...

Komentarze:

Kategorie

Archiwa

Najnowsze wpisy