Higiena intymna mężczyzn Rossmann

Higiena intymna jest bardzo ważna zarówno u kobiet jak i u mężczyzn. U tej drugiej płci jest to jednak nadal temat tabu i niewielu panów dba o te części ciała należycie. Również ilość oraz jakość produkowanych kosmetyków do higieny intymnej dla mężczyzn pozostawia wiele do życzenia. Podczas codziennej pielęgnacji ciała , panowie korzystają po prostu ze zwykłych żeli pod prysznic lub mydeł. W wielu przypadkach takie preparaty wystarczą jednak kiedy pojawiają się stany zapalne, grzybicze lub bakteryjne należy szczególną uwagę zwrócić na higienę intymną i poszukać odpowiednich kosmetyków. Mydło już tutaj nie wystarczy.
Należy pamiętać, że narządy płciowe są szczególnie wrażliwą sferą naszego ciała i są narażone na rozwój stanów chorobowych o podłożu bakteryjnym lub grzybiczym. Są to także miejsca bardzo potliwe co sprzyja rozwojowi bakterii i stanów zapalnych. Z najważniejszy zagrożeń należy z pewnością wymienić publiczne prysznice i kąpieliska oraz stosunki płciowe. Wiele chorób może dotknąć tych okolic i tylko poprzez prawidłową i systematyczną higienę intymną możemy im zapobiec. Pamiętajmy jednak aby przy pierwszych stanach chorobowych skontaktować się z lekarzem. Higiena intymna to jedynie środek zapobiegawczy a nie lekarstwo na wszelkie choroby. Poza naszym stanem zdrowotnym wynikającym z takich działań z pewnością wywoła on pozytywne emocje u partnerki. Ta z pewnością doceni dbałość o higienę okolic intymnych która w zbliżeniach jest bardzo ważna.
W dzisiejszych czasach firmy zajmujące się produkcją kosmetyków tworzą preparaty przeznaczone specjalnie do higieny intymnej. Jakkolwiek kobiety znajdą ich dla siebie bardzo dużo to panowie będą mieli o wiele trudniej. Z uwagi na to, że mało mężczyzn w ogóle takich preparatów poszukuje, firmy po prostu ich nie produkują. Z polskich produktów warto jednak wymienić preparaty z linii AA Men. Preparat do nabycia postaci żelu o przyjemnym dla panów zapachu. Z pewnością wielu z was przypadnie do gustu. Często jednak chcemy sięgnąć po kosmetyki bardziej uniwersalne. Należy wtedy pamiętać aby taki produkt miał właściwości nie tylko myjące ale także aby dezynfekował i odświeżał. Większość produktów obok właściwości oczyszczających zabijają także bakterie. Wśród ważnych efektów działania tych produktów należy wymienić eliminowanie nieprzyjemnych zapachów i nadmiernej potliwości z okolic genitaliów. Na rynku produkty te są dostępne w najróżniejszych postaciach: żele, pianki, emulsje, płyny itp. Wybierać także możemy spośród szerokiej gamy zapachów. Ten aspekt także jest bardzo ważny, bo odpowiednio dobrany zapach sprawia, że uczucie odświeżenia i czystości jest długotrwałe i silniejsze. Produkty do higieny intymnej są bezpieczne, odpowiednio dobrane do skóry pod względem odczynu Ph oraz nie uczulają. Gorąco polecam przerzucenie się ze zwykłego mydła na takie produkty. Poczujecie długotrwały komfort już po pierwszym użyciu i możecie zapobiec wielu zmianom chorobowym.

Polecamy także nasze pozostałe wpisy online:

about author

admin

related articles

Ankieta:

Czy promocyjna odzież reklamowa może wyglądać ciekawie i modnie?

View Results

Loading ... Loading ...

Komentarze:

Kategorie

Archiwa

Najnowsze wpisy