Kosmetyki bez parabenów i kosmetyki rosyjskie

Kosmetyki rosyjskie i Kosmetyki bez parabenów

Rosyjskie kosmetyki bez parabenów

Coraz więcej osób decyduje się na prowadzenie zdrowego trybu życia. Zwracamy uwagę na to co jemy oraz jakich kosmetyków używamy. Część osób decyduje się zastąpić kosmetyki ich naturalnymi odpowiednikami. Na szczęście i w drogeriach znajdziemy produkty o lepszym składzie.

Kosmetyki bez parabenów cieszą się dużą popularnością. Parabeny to konserwanty, dzięki którym przedłuża się żywotność kosmetyków. Przed laty zostały dokładnie przebadane, ponieważ podejrzewano, że mogą być rakotwórcze. Na szczęście to wykluczono, ale wiadomo, że mogą podrażniać naszą skórę. Alergicy i osoby o wrażliwej cerze powinny więc zachować szczególną ostrożność przy stosowaniu takich kosmetyków.

Parabenów nie posiadają kosmetyki rosyjskie. Są one bogate w naturalnie występujące składniki i wyciągi z roślin takich jak np. łopian czy tatarak. Nadają się do stosowania przez osoby o wrażliwej skórze oraz alergików, są przetestowane dermatologicznie. Dzięki swoim właściwościom delikatnie pielęgnują nasze ciało i nie podrażniają.

Polecamy także nasze pozostałe wpisy online:

about author

admin

related articles

Ankieta:

Czy promocyjna odzież reklamowa może wyglądać ciekawie i modnie?

View Results

Loading ... Loading ...

Komentarze:

Kategorie

Archiwa

Najnowsze wpisy