Zakupy: hush hush Warsaw

Zakupy: hush hush Warsaw
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

 

Każdy kto zna, był i pamięta imprezę Ściegi Ręczne, z pewnością wie, że już jutro odbędzie się nowa odsłona tej imprezy, pod zupełnie nową nazwą HUSH WARSAW. Anna Pięta i Magda Korcz, pomysłodawczynie i organizatorki tego wydarzenia, idą jak burza i nie zwalniają tempa.

Świadczyć o tym może choćby fakt, że tym razem impreza odbędzie się na Stadionie Narodowym. Ogrom miejsca stanowił idealną platformę na wszystkie zaplanowane atrakcje, więc jeśli myślicie, że wpadniecie tam na przysłowiowe 5 minut, może być bardzo ciężko… Na wszystkich miłośników polskiej mody (dla dużych i tych najmniejszych) czeka blisko 200 projektantów oraz strefy zabaw dla dzieci, strefa ZEN, strefa SPA, a także profesjonalne zakupy ze stylistką i goście z zagranicy. Będzie się działo!

Choć niezbyt udaje mi się na takich imprezach wyjść z pełnymi rękami, postanowiłam przygotować dla Was nieco inspiracji od wybranych projektantów, których będziecie mieli okazję jutro spotkać. Poniżej moje wyimaginowane zakupy, bo gdybym miała niekończącą się kartę kredytową (która na dodatek sama się spłaca), właśnie takie zakupy chciałabym jutro zrobić. Wpadło Wam coś w oko? 😉

Polecamy także nasze pozostałe wpisy online:

about author

admin

related articles

Ankieta:

Czy promocyjna odzież reklamowa może wyglądać ciekawie i modnie?

View Results

Loading ... Loading ...

Komentarze:

Kategorie

Archiwa

Najnowsze wpisy