Wnętrza: czarno na białym u ollie and sebs

Wnętrza: czarno na białym u ollie and sebs
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Mieszkanie blogerki Ollie ma wszystko to, czego szukam i co najbardziej uwielbiam we wnętrzach! Przede wszystkim tonacja – dominują tu czarno-białe kontrasty, przeplatane spokojnymi szarościami oraz dodatkami w postaci żywych kwiatów. Za każdym razem kiedy widzę kolorowy bukiet kwiatów na stole, obiecuję sobie kupić własny, dodaje tyle piękna we wnętrzu, że nawet bałagan w drugim rogu pokoju wygląda na bardziej uporządkowany.

W dalszej kolejności z pewnością muszę wymienić szarą kanapę – już wiem, że na pewno taką kupię do swojego mieszkania (choć beże i inne odcienie też mnie kuszą). Na pewno będą też na niej poduszki w pasy i ciepły, przytulny koc do otulania się w jesienne chłody. O krzesłach projektu Eames już wielokrotnie na blogu wspominałam, stąd też przejdę od razu do świetnych dodatków – plakatów w ramkach, wazoników, doniczek z kwiatkami czy luźno wiszących lampkach przy oknie. Mogłabym i je wszystkie przygarnąć, ale wiem, że mimo tej całej miłości do kultowego kontrastu, jakim jest czerń z bielą, w przypadku dodatków pozwolę sobie na odrobinę więcej szaleństwa z kolorami. Zdecydowanie najłatwiej będzie po jakimś czasie zmienić klimat wnętrza, a niektóre z akcesoriów zawsze można schować do szafy, by po jakimś czasie do nich powrócić.

Na końcu wspomnę o czarnej ścianie w sypialni – nie wiem czy się na nią odważę, jednak musicie przyznać, że wygląda świetnie wraz z wyznaczonym specjalnie miejscem do pracy. Plus jest też fajnym tłem dla wiszących wycinków, które tworzą ciekawy moodboard. Delikatne biurko niczym z pracowni artystycznej też mi się bardzo podoba. Podobnie jak miękkie futrzany pled na krześle. Obecnie większość pracy przy komputerze spędzam w łóżku, także moim postanowieniem jest przeniesienie miejsca biurowego do dużego stołu w kuchni lub zaprojektowanie małego kącika do pracy. Kiedy to będzie? Jeszcze nie wiem. Jestem zaś pewna, że mieszkanie Ollie posłuży mi jako inspiracja w aranżowaniu i poszukiwaniu dodatków.

Jak Wam się podoba ten stonowany klimat?

Polecamy także nasze pozostałe wpisy online:

about author

admin

related articles

Ankieta:

Czy promocyjna odzież reklamowa może wyglądać ciekawie i modnie?

View Results

Loading ... Loading ...

Komentarze:

Kategorie

Archiwa

Najnowsze wpisy