Wnętrza: apartament lotty agaton

Wnętrza: apartament lotty agaton
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Architektura wnętrz i ich dekorowanie to obok mody, designu/sztuki i czytania książek chyba jedna z moich największych pasji. Różnica z modą czy książkami natomiast jest taka, że nie znam dokładnie nazwisk i postaci związanych z tym tematem. Owszem, potrafię wymienić to i owo jeśli chodzi o twórców kultowych przedmiotów użytkowych, bo łatwo zapamiętać projekty, do których się wzdycha i o których się po ciuchy marzy(prawda?). Jednak w kwestii osób, które między innymi rozplanowują ich położenie w mieszkaniach muszę przyznać, że jestem trochę bezradna.

Gdybym zatem miała powierzyć komuś urządzanie własnego wnętrza – choć pewnie podejmę się tego sama – czekałby mnie nie lada research polskiego rynku, który zapewne jest równie ciekawy, co ten oglądany przeze mnie na wielu zagranicznych blogach. Gdybym z kolei mogła powierzyć urządzanie gniazdka komukolwiek, to w tym momencie bez wahania wybrałabym znaną blogerkę i stylistkę wnętrz – Lottę Agaton. Mogliście już o niej przeczytać na tym blogu, a także zobaczyć piękne wnętrze w szarej stylistyce (w tym poście), za które była odpowiedzialna. Dzisiaj, Drodzy Czytelnicy, mam okazję pokazać Wam kilka zdjęć jej własnego mieszkania. Nie muszę chyba dodawać, że jest dokładnie takie, jak można się było spodziewać – przemyślane, harmonijne, minimalistyczne.

Równowaga między graficznymi odcieniami bieli i czerni została złagodzona poprzez dodanie elementów naturalnej skóry, drewna i obfitości zielonych roślin i stylowych małych dodatków umieszczonych wokół apartamentu. Pierwsze wrażenie może być nieco sterylne, ale soczysta zieleń roślin sprawia, że jest ono również niezwykle promienne świeże. Podoba mi się spójny klimat wszystkich dekoracji, na które złożyły się m.in. szklane bibeloty i klepsydry, czarno białe fotografie, ceramiczne wazony, a także pasiaste poduszki i podłogowe podnóżki. Widać, że zostały starannie dobrane i przemyślane – wszak dekoracji do wnętrz jest całe mnóstwo! Zamiłowanie do prostoty przejawia się chociażby w wyborze klasycznych papierowych i okrągłych lamp w kuchni czy stylowym zestawie ramek w przedpokoju. Jeansowy patchworkowy obraz to chyba jeden z nielicznych kolorów we wnętrzu poza podstawową paletą barw, choć nie mamy okazji zajrzeć do pozostałych pokoi, np. sypialni. Można się jednak domyślać, w jakim stylu została urządzona. Czy sama chciałabym tu mieszkać? Muszę przyznać, że niekoniecznie – brakuje mi tu wielu mebli, regałów, części dekoracji, które uzbierałam do tej pory. Niemniej poniższe wnętrze Lotty potrafi się podobać. Jak uważacie?

A jeśli tylko będziecie kiedyś w Sztokholmie, koniecznie zajrzyjcie do sklepu wnętrzarskiego Lotty – można się zakochać!

Polecamy także nasze pozostałe wpisy online:

about author

admin

related articles

Ankieta:

Czy promocyjna odzież reklamowa może wyglądać ciekawie i modnie?

View Results

Loading ... Loading ...

Komentarze:

Kategorie

Archiwa

Najnowsze wpisy