Wishlist: poradnik wakacyjnego myślenia

Wishlist: poradnik wakacyjnego myślenia
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Czy jest w Waszym kalendarzu TEN moment, kiedy bezsprzecznie przełączacie się na sezon letni? Nie ma co ukrywać, pogoda za oknem daje się we znaki i gdybym mogła, najchętniej spędzałabym każdy dzień w orzeźwiającym basenie na jakiejś greckiej wyspie (podobnie jak bohaterki serii obrazów Niny Nolte)! Zamiast tego codzienność „każe” wychodzić na miasto, przeciskać się w tłumie ulicznym, nie wspominając o klimatyzacji w autobusach czy biurze. Lato mi nie sprzyja. Czasem trudno to wytłumaczyć wszystkim tym, którzy po półrocznej zimie są spragnieni promyków słońca, wkładania letnich sukienek, sandałów, wylegiwania się na plaży… Cóż.

Dlatego aby „przetrwać” lato, przełączam się na inny tryb myślenia i codziennej pielęgnacji. Jeśli myślicie, że miłośnicy koloru czarnego nie mają latem prawa bytu, od razu uprzedzam, że jestem ich doskonałym przykładem, że można. Lekkie i luźne fasony, prześwity, koronki – dzięki nim nie czuję się totalnie ugotowana. A schowany do torebki wachlarz zdziała cuda i uratuje podczas niejednej kryzysowej sytuacji!

Od czego zaczynam? Oczywiście od zmiany akcesoriów. Ulubione buty? Wygodne baleriny oraz mokasyny. Sandały wymagają regularnego malowania paznokci, z czym w moim przypadku bywa różnie. Dalej idą mniejsze torebki, takie, które pomieszczą absolutny niezbędnik – telefon, klucze, masełko do ust (te od Korres są absolutnie genialne), grzebień, korektor i jak wejdzie notes lub książka to jestem gotowa do wyjścia.

Na koniec najważniejsze w pielęgnacji filtry, filtry i jeszcze raz filtry! Nie lubię się opalać, także dbam by twarz i dłonie były odpowiednio zabezpieczone. A o lekką opaleniznę dba suchy olejek Nuxe ze złotymi drobinkami. Zarówno wersja standardowa, jak i ta są naprawdę genialne – cudowny zapach, delikatne drobinki, zdrowy i kuszący efekt.

No i nie byłoby lata bez kilku nowych książek oraz ciekawych podróżników. Wyjazd do berlina to już moja tradycja, ale latem przygotowuję się już do jesiennych wypadów na dłuższy odpoczynek. Grecja? Chorwacja? Kto wie! Jest tyle do zobaczenia!

A jak wyglądają Wasze przygotowania do lata? To zdecydowanie Wasza pora roku czy tak jak ja wolicie może wiosnę i jesień?

Polecamy także nasze pozostałe wpisy online:

about author

admin

related articles

Ankieta:

Czy promocyjna odzież reklamowa może wyglądać ciekawie i modnie?

View Results

Loading ... Loading ...

Komentarze:

Kategorie

Archiwa

Najnowsze wpisy