Wiosenny salon!

Wiosenny salon!
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Wiosenny salon!

Zielony dywan to dodatek, nie tylko do dziecięcego pokoju. Pasuje on również do salonu czy sypialni. Wiosnę można wpuścić do każdego pomieszczenia w naszym mieszkaniu, jeśli odpowiednio dobierzemy kolory. W pokoju dziennym spędzamy najwięcej czasu, więc warto stworzyć w nim idealne warunki do odpoczynku i relaksu.

Przyjemne włosie dywanu typu Shaggy pomoże stworzyć wiosenną i radosną atmosferę. Jeśli chcemy skutecznie zaprosić wiosnę do salonu, to wtedy polecamy jasnozielone dodatki. Można również postawić na nieco ciemniejsze tonacje, te bardziej intensywne, które przypomną nam barwę trawy, najlepiej komponuje się w kontraście z brązową podłogą i stonowanymi kolorami ścian. Takie kolorystyczne zestawienie pozwoli odprężyć się w rodzinnym gronie, prawie jak na pikniku na pachnącej trawą łące.

Podobne rozwiązanie można zastosować również w sypialni, gdzie oddajemy się wieczornemu relaksowi, wpadając w objęcia Morfeusza, otoczeni przyjemnymi – nawet niewielkimi – dodatkami. Czy możemy sobie wyobrazić przyjemniejszą pobudkę, niż postawienie rano stopy na mięciutkim dywanie… Wiosną poranki powinny być słoneczne i przyjemne jak spacer po delikatnej trawce.

Tylko takich poranków oraz samych słonecznych dni Wam życzy – Zespół AKCILA

Polecamy także nasze pozostałe wpisy online:

about author

admin

related articles

Ankieta:

Czy promocyjna odzież reklamowa może wyglądać ciekawie i modnie?

View Results

Loading ... Loading ...

Komentarze:

Kategorie

Archiwa

Najnowsze wpisy