Wiosenny dywan, czyli budzimy się do życia

Wiosenny dywan, czyli budzimy się do życia
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Wiosenny dywan, czyli budzimy się do życia

Wreszcie nadszedł ten radosny dla nas dzień. Możemy pożegnać zimę i zacząć ponownie cieszyć się promieniami słońca, które wlewają w nas dodatkowe pokłady energii. Wreszcie możemy na nowo zaaranżować wnętrze domu w rytm wiosennych dźwięków.

Zielony kolor kojarzymy– zresztą słusznie – z nadzieją, spokojem i harmonią. Dlatego często jest wykorzystywany przez nas przy projektowaniu wnętrz. Nawet jeśli nie zdecydujemy się na ścianę w tym kolorze, to już zielone dodatki nie są traktowane w kategorii bardzo ekstrawaganckich i odważnych. Zieleń pasuje praktycznie do wszystkich barw, dlatego wielokrotnie pełni funkcję aranżacyjnego dopełnienia, który wprowadza powiew świeżości do mieszkania. Niezależnie od tego, czy stawiamy na zielony dywan, chodnik czy niewielki dywanik. To jest tak uniwersalny kolor, że dobrze odnajdzie się w każdej stylizacji.
Pokój dziecięcy = ZIELONY RAJ

Zieleń kojarzymy głównie z pokojem dziecięcym. Nie ma w tym nic dziwnego, gdyż chcemy zapewnić swojemu brzdącowi poczucie bezpieczeństwa, tworząc atrakcyjne królestwo, pobudzając wyobraźnię i zmuszając do wzbicia się na wyżyny kreatywności. Kluczowa jest właściwa atmosfera, a radosne i jasne odcienie zieleni mogą to zagwarantować. Zieleń idealnie komponuje się zwłaszcza z białymi meblami czy wykonanymi z jasnego drewna. Dziecko poczuje wtedy, że żyje w zgodzie z przyrodą, a zestawienie kolorystyczne przypomni mu piękne chwile spędzone na łonie natury, w lesie czy u babci na wsi. To najpiękniejsze wspomnienia, a tylko takie powinniśmy pielęgnować.

Polecamy także nasze pozostałe wpisy online:

about author

admin

related articles

Ankieta:

Czy promocyjna odzież reklamowa może wyglądać ciekawie i modnie?

View Results

Loading ... Loading ...

Komentarze:

Kategorie

Archiwa

Najnowsze wpisy