Stylistyczne mieszanki

Stylistyczne mieszanki
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Coraz więcej osób decyduje się na stylistyczne mieszanki, więc do eleganckiego wnętrza zakupują dywan o klasycznym wzorze. Podczas aranżacji nie ma niepotrzebnych schematów. Liczy się dobry gust i zachowanie odpowiednich proporcji. Dywan daje sporo możliwości zabawy formą, stawiając na kontrasty. Minimalistyczne wnętrze i wyrazisty czerwony dywan? Brzmi dobrze! Nie bójmy się eksperymentować z dywanem.
Dywan a podłoga

Skoro już wspomnieliśmy o kontraście, to możemy go zastosować również w odniesieniu do podłogi. Jasna podłoga – ciemniejszy dywan. I odwrotnie. Tutaj mamy już mniejsze pole manewru. Trzeba uważać przy zestawieniu wzorzystych i jednolitych elementów. Istnieje ryzyko, że efekt będzie kiczowaty. Jeśli nasza podłoga układa się w wyrazistą szachownicę, to dywan powinien być stonowany i jednolity, aby wzory się ze sobą nie gryzły.

Dopasowanie dywanu do waszego salonu to tylko wasza decyzja. Pamiętajcie, że w swoim domu czy salonie, to wy musicie czuć się najlepiej, a nie zawsze to, co jest akurat na topie musi wam się podobać.

Powodzenia!

Polecamy także nasze pozostałe wpisy online:

about author

admin

related articles

Ankieta:

Czy promocyjna odzież reklamowa może wyglądać ciekawie i modnie?

View Results

Loading ... Loading ...

Komentarze:

Kategorie

Archiwa

Najnowsze wpisy