Sklepy z odzieżą używaną – nowa moda ?

Sklepy z odzieżą używaną – nowa moda ?
1 vote, 5.00 avg. rating (87% score)

Sklepy z odzieżą używaną – nowa moda ?

Coraz częściej zdaża nam się wyjść na miasto i spotkać osoby w identycznym ubraniu. Nie jest to co prawda koniec świata, ale jeżeli taka sytuacja zdaża się za często – może warto zmienić styl. Coraz więcej osób szuka oryginalnych ubrań w sklepach z odzieżą używaną.

Moda na sklepy z odzieżą używaną zwane w wersji bardziej wyrafinowanej second handami a w wersji bardziej codziennej – lumpeksami lub ciucholandami, wynika w dużej mierze właśnie z popularności tak zwanych “sieciówek” z ciuchami oraz z powtarzalności wzorów i modeli w sklepach. Jeżeli coś staje się modne – praktycznie każda sieć sklepów wprowadza prawie identyczne ubrania – w tym samym fasonie, z podobnego materiału, nawet wzory i kolory są niemal identyczne. Odzież używana to prawdziwa kopalnia inspiracji. W sklepach z tanią odzieżą znajdziemy to, co aktualnie modne (przecież większość trendów to odświeżone pomysły sprzed kilku – kilkunastu lat – więc czemu nie szukać u źródła – czyli w odzieży używanej ? ) ale w nieco innej wersji niż ma na sobie połowa osób na ulicy.

Każda hurtownia odzieży używanej dzieli tanią odzież na kilka grup cenowych. Najczęściej kluczem przy takim podziale są marki taniej odzieży i stopień jej użycia. Jednak właściciele hurtowni zastanawiają się też czy nie wprowadzić kolejnej grupy produktowej, która będzie obejmowała ubrania, które pasują do aktualnych trendów w modzie. Hurtownie odzieży używanej ryzykują co prawda, że może zaowocować to dalszym skomplikowanie – i tak już zagmatwanego podziału na kategorie w hurcie odzieży używanej – ale coraz więcej punktów czuje taka pokusę. Tym bardziej, że w branży taniej odzieży jest bardzo duża konkurencja i większe szanse ma ten, kto szybciej reaguje na nowe trendy.

Polecamy także nasze pozostałe wpisy online:

about author

admin

related articles

Ankieta:

Czy promocyjna odzież reklamowa może wyglądać ciekawie i modnie?

View Results

Loading ... Loading ...

Komentarze:

Kategorie

Archiwa

Najnowsze wpisy