Modne i ciekawe wnętrze – pomysły i inspiracje

Modne i ciekawe wnętrze – pomysły i inspiracje
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Modne i ciekawe wnętrze – pomysły i inspiracje

Wnętrza naszych mieszkań, domów bardzo dużo mogą powiedzieć o nas. W sposób świadomy lub mniej świadomy otaczamy się rzeczami, które nam się podobają, z którymi czujemy się dobrze, które odzwierciedlają nasz charakter.

Postanowiliśmy więc poszukać mebli z charakterem i „duszą „, które będą pasować do różnych typów osobowości. O to wyniki naszych poszukiwań.

1. Mebel dla wszystkich, którzy lubią spędzać czas pod kocykiem z książką lub przed telewizorem – „Couch Sleeper„. Jest to świetne połączenie sofy ze śpiworem. Idealny do domku letniskowego!

2. Kwiatowa propozycja od Kenneth Cobonpue dla romantyków, wielbicieli kolorowych wnętrz i miłośników natury – krzesło w kształcie kwiatka. Mocna, stalowa konstrukcja sprawia, że mebel może z wami się zestarzeć. Przy tym krzesło jest ciekawe i komfortowe, a przynajmniej na takie wygląda 🙂

3. Awangarda + nietypowe kształty = TubeMe od Ellinor Ericsson. Mebel stanowi bardzo ciekawą propozycję dla wszystkich tych, którzy nie lubią nudy i monotonii, wolą nieustanne zmiany swojego wnętrza. Baaardzo pomysłowe rozwiązanie!

4. Dla tych, którzy lubią rzeczy wyglądające jak nie z tej epoki, połączenia nowoczesne z klasyką, elementy folkowe – kolekcja mebli od Tortie Hoare. Przedmioty mają raczej niezbyt typowe kształty, choć na pierwszy rzut oka przypominają „starocie”. Meble te są komfortowe i mocne (taki efekt został uzyskany dzięki specjalnemu procesowi gotowania skóry). Idealne do wnętrza „z duszą”!

Polecamy także nasze pozostałe wpisy online:

about author

admin

related articles

Ankieta:

Czy promocyjna odzież reklamowa może wyglądać ciekawie i modnie?

View Results

Loading ... Loading ...

Komentarze:

Kategorie

Archiwa

Najnowsze wpisy