Mango Jesień-Zima 2011/2012

Mango Jesień-Zima 2011/2012
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Mango Jesień-Zima 2011/2012

Nowa kolekcja jesienno-zimowa od marki Mango jest kobieca, romantyczna i elegancka, choć można odnieść wrażenie, że jest ona trochę taka biurowo-klubowa. Cóż, wydaje się, że to słuszne wrażenie! W kolekcji raczej jest mało propozycji na co dzień. Dużą część kolekcji stanowią lekkie sukienki i bardzo odważne bluzki z dużymi dekoltami. Znajdziemy w niej również modele zdobione kamieniami Swarovskiego, metalowymi elementami, futrem (sztuczne i naturalne) oraz haftami.

Mango Jesień-Zima 2011/2012

W kolekcji Mango jesień-zima 2011/2012 przeważają czerń i szarość. Ożywienie do kolekcji wnoszą błyszczące dodatki i złote elementy, zwierzęce motywy i, nadal bardzo popularne, grochy, a świeżości dodają czerwień i biel.

Wnętrze: latająca sofa

Czy sofa może latać? Znaleźliśmy jedną taką, która lata i trochę pływa, co prawda w powietrzu 🙂 Mebel jest ciekawy i może stanowić interesujące uzupełnienie barwnego wnętrza. Oczywiście nie będzie pasować do każdego wystroju i charakteru osoby, chociaż w pokoju dziecięcym spełni swoje zadanie w 100%.

Czy można na takiej sofie siedzieć? Można. Chodzi o to, że baloniki, na których trzymane jest siedzenie stanowią tylko dekorację. Są one po to, żeby ukryć liny, na których sofa jest zawieszona, i ich mocowanie do sufitu. Pomysłowo, a afekt wizualny jest genialny!

Polecamy także nasze pozostałe wpisy online:

about author

admin

related articles

Ankieta:

Czy promocyjna odzież reklamowa może wyglądać ciekawie i modnie?

View Results

Loading ... Loading ...

Komentarze:

Kategorie

Archiwa

Najnowsze wpisy