Kosmetyki naturalne

Kosmetyki naturalne (7)Zakup kosmetyków jest tym, co każda kobieta kocha i nienawidzi. Kocha, bo w końcu zawsze jest miło dodać nową rzecz do swojej kosmetyczki. Nienawidzi, bo bardzo często kosmetyczne zakupy okazują się nic niewartym bublem.
Między drogeryjnymi półkami warto pamiętać o zachowaniu zdrowego rozsądku. Niekoniecznie drogi produkt z reklamy może okazać się tym najlepszym. Czasem lepiej postawić na kosmetyki naturalne za kilka złotych, niż wydawać setki złotych na produkty renomowanej marki.
Niekoniecznie pielęgnacja skóry musi okazać się droga. Tak naprawdę siła tkwi w prostocie. Okazuje się, że prawdziwa siła tkwi w dobrym oczyszczaniu cery i regularnej pielęgnacji. Nasze babcie szczyciły się piękną cerą, a o nowościach kosmetycznych nikt wtedy nie słyszał. Szare mydło i woda działały cuda.
Dlatego nie warto bombardować swojej cery różnymi specyfikami, zapychając ją i zatykając, bo może skutkować to katastrofalnym pogorszeniem jej stanu. Lepiej mieć w kosmetyczce zaledwie kilka sprawdzonych produktów, niż dziesiątki nieskutecznych.

Polecamy także nasze pozostałe wpisy online:

about author

admin

related articles

Ankieta:

Czy promocyjna odzież reklamowa może wyglądać ciekawie i modnie?

View Results

Loading ... Loading ...

Komentarze:

Kategorie

Archiwa

Najnowsze wpisy