Jesień-zima 2011/2012 od Barbary Bui

Jesień-zima 2011/2012 od Barbary Bui
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Jesień-zima 2011/2012 od Barbary Bui

Barbara Bui, projektantka z korzeniami francusko-wietnamskimi zaproponowała bardzo ciekawą kolekcję na nadchodzący sezon. Można dostrzec w jej kreacjach agresję, gniew, anarchię oraz nawiązania do militari i punk stylu. Ogólnie, taka trochę wybuchowa mieszanka! Robi jednak całkiem niezłe wrażenie. Jeśli ktoś jesienią lub w zimie spróbuje ubrać się w podobny sposób, niewątpliwie zostanie zauważony na polskiej ulicy, która jest niezbyt barwna, jeśli chodzi o ciekawe stylizacje i outfity.

Barbara Bui bardzo dużo uwagi w swojej nowej kolekcji FW 2011/2012 poświęciła kurtkom, którym niepowtarzalnego looku dodają różnego rodzaju futerka, detale moherowe, jedwabne i patchwork. Niektóre kurtki (np. fasonu kimono), choć wyglądają trochę workowato i bezkształtnie, stanowią bardzo interesujące połączenie np. ze skórzanymi, wąskimi spodniami.

Projektantka w kolekcji śmiało połączyła różne tkaniny i materiały: nylon, skóra, jedwab, dżersej. Każda stylizacja wygląda na niepokorną i zbuntowaną – dla niegrzecznych dziewczynek w sam raz!

Cała kolekcja jest utrzymana raczej w skromnych kolorach, nie znajdziemy tutaj propozycji odważnych – w modnych, cytrusowych barwach (np. Victoria Beckham FW 2011/2012). Może i dobrze!(?) Choć jest surowo i niezbyt barwnie, kolekcja nie jest nudna i nie jest całkiem pozbawiona wigoru – ożywiają ją wstawki złotego, srebrnego i metalowe dodatki, a błyszczące beże w połączeniu z elementami czarnymi stanowią idealne propozycje jesienne!

Kilka słów jako podsumowanie całości 🙂 : kolekcja może budzić kontrowersje i nie wszystkim może podobać się. Bardzo dobrze! Właśnie tak powinno być! Nie jest nudna i sztampowa, jest oryginalna i odważna – stanowczo: wielkie TAK!

Polecamy także nasze pozostałe wpisy online:

about author

admin

related articles

Ankieta:

Czy promocyjna odzież reklamowa może wyglądać ciekawie i modnie?

View Results

Loading ... Loading ...

Komentarze:

Kategorie

Archiwa

Najnowsze wpisy