Ile kosztują dredy?

Ile kosztują dredy?
1 vote, 5.00 avg. rating (87% score)

Dlaczego dredy?

Dredy to rodzaj sfilcowanych włosów a sfilcowane włosy niekoniecznie kojarzą się dobrze. Dlaczego więc decydujemy się na zrobienie sobie dredów. Od zawsze dredy kojarzone były z Bobem Marleyem, Jamajką i filozofią rastafariańską. Jednak dzisiaj na dredy decydują się i kobiety i mężczyźni i są to ludzie w różnym wieku. Przyjęło się uważać, ze sama fryzura jest niewymagająca a przy tym daj niesamowity i ciekawy efekt.
Posiadając własne, długie włosy można zrobić dredy samodzielnie w domu, jednak gdy włosy są za krótkie, można taką fryzurę zrobić w salonie fryzjerskim doczepiając odpowiednie pasma do swoich włosów.
W momencie kiedy dredy się porządnie zbiją, sama fryzura staje się niewymagająca, nie oznacza to jednak, że ni należy jej pielęgnować i o nią dbać. Na rynku dostępne są specjalne kosmetyki przeznaczone do tego rodzaju fryzury, ponadto dredy trzeba myć, odpowiednio suszyć i strzec je przed łupieżem.
Dbając o dredy można mieć ciekawą i oryginalną fryzurę przez dłuższy czas a nasz wizerunek może stać się niepowtarzalnym.

Polecamy także nasze pozostałe wpisy online:

about author

admin

related articles

Ankieta:

Czy promocyjna odzież reklamowa może wyglądać ciekawie i modnie?

View Results

Loading ... Loading ...

Komentarze:

Kategorie

Archiwa

Najnowsze wpisy