Dywanowa aranżacja tarasu

Dywanowa aranżacja tarasu
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Dywanowa aranżacja tarasu

Kiedy promienie słoneczne atakują z każdej strony, wtedy taras/balkon/werandę traktujemy jako integralną część domu, którą należy odpowiednio urządzić, skoro mamy zamiar spędzać tam coraz więcej czasu. Zatem aranżację pod chmurką czas zacząć!
Ogrodowa aranżacja

Wydawać by się mogło, że wystarczy skupić się na zakupie mebli ogrodowych, ewentualnie postawieniu biokominka. My jednak na tym nie poprzestajemy. Dla nas jest to przedłużenie salonu, więc chcemy wprowadzić trochę elegancji, przytulności i ciekawych designerskich rozwiązań, na które nie moglibyśmy sobie pozwolić wewnątrz domu, bo brakuje miejsca. Tutaj możemy nieco poszaleć, chociaż trzeba zachować estetyczną harmonię.

Dywan jest idealnym przykładem dodatku, który świetnie uzupełnia wystrój, współgrając z fotelami, stolikami czy krzesłami. Pozwala stworzyć przytulny kącik wypoczynkowy i sprzyjającą atmosferę do relaksu, często odnajdując się również… w ogrodzie, dzięki czemu możemy boso spacerować po alejkach ogrodowych. Atrakcyjnym substytutem salonu staje się natomiast altanka z pięknym kobiercem, którą – podobnie jak pokój dzienny – urządzamy w jednym stylu, mając na uwadze każdy – z pozoru nieznaczący – detal.
Jaki dywan?

 

Polecamy także nasze pozostałe wpisy online:

about author

admin

related articles

Ankieta:

Czy promocyjna odzież reklamowa może wyglądać ciekawie i modnie?

View Results

Loading ... Loading ...

Komentarze:

Kategorie

Archiwa

Najnowsze wpisy