Dywanik w łazience – modny i przydatny dodatek

Dywanik w łazience – modny i przydatny dodatek
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Dywanik w łazience – modny i przydatny dodatek

Wiele osób jest zdania, że łazienka to miejsce, w którym dbamy jedynie o higienę i spędzamy najmniej czasu, więc aranżowanie tego pomieszczenia jest zbędne. Nic bardziej mylnego. Pamiętajmy, że to właśnie tutaj kierujemy się po ciężkim dniu pracy, aby oddać się relaksowi. Powinniśmy czuć się swobodnie, otoczeni przyjemnym wystrojem, a jeśli posiadamy wannę, możemy nie wychodzić z niej przez wiele godzin, aby nie przerywać tej sielanki.

Wystrój łazienki powinien być zatem nie tylko funkcjonalny, ale również estetyczny oraz idealnie dopasowany do naszych upodobań.

Wydawać by się mogło, że kluczową rolę odgrywają jedynie podstawowe meble, a kolor ścian czy dodatków schodzą na drugi plan. Pamiętajmy, że nawet najpiękniejszy obraz złożony jest z drobnych elementów, które pod względem estetycznym dopełniają wnętrze. Nie inaczej jest z dywanikami łazienkowymi, które błędnie są oceniane jako źródło bakterii czy innych zarazków. Pomyślmy raczej o swoim komforcie, kiedy wychodzimy spod prysznica i dotykamy stopami przyjemną miękkość, a także o naszych dzieciach, dla których jest to bezpieczne rozwiązanie, kiedy mają problemy z utrzymaniem równowagi na śliskiej o mokrej podłodze.

Możliwości wyboru mamy praktycznie nieograniczone. W przypadku wanny, najlepiej sprawdzi się duży dywanik, natomiast pod umywalkę czy WC – wystarczy mniejszy. Ciekawym pomysłem jest trzyczęściowa opcja, która poza standardowym dywanikiem zawiera dopasowany kolorystycznie kontur oraz specjalny pokrowiec na deskę. Razem tworzą zgrane łazienkowe trio, które dodatkowo poprawia akustykę. W znacznym stopniu niweluje charakterystyczny pogłos.

 

Polecamy także nasze pozostałe wpisy online:

about author

admin

related articles

Ankieta:

Czy promocyjna odzież reklamowa może wyglądać ciekawie i modnie?

View Results

Loading ... Loading ...

Komentarze:

Kategorie

Archiwa

Najnowsze wpisy