Dywan

Dywan
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Dywan – poza kwestiami estetycznymi – pełni również funkcję praktyczną, dlatego zwracajmy również uwagę na jego wykonanie. Dlatego zalecamy wybierać specjalne modele, które powstały z odpowiednio dobranych materiałów syntetycznych, aby pod wpływem niekorzystnych warunków atmosferycznych nie uległy zniszczeniu. Dlatego są dodatkowo impregnowane, żeby zabezpieczyć je przed – trudnymi do wyczyszczenia – zabrudzeniami.

Ostatnio furorę robi zwłaszcza polipropylen, gdyż może się pochwalić sporą odpornością na wilgoć, a także nie wchłania zanieczyszczeń, więc można go systematycznie wytrzepać lub odkurzyć, a brud nie zdoła głęboko wniknąć we włosie. Natomiast na balkonie dobrze odnajdują się dywany wykonane z maty bambusowej, czyli materiału, który przypadnie do gustu zwolennikom ekologicznych rozwiązań.
Bez stylistyki ani rusz!

Praktyczność praktycznością, ale bez odpowiedniego dopasowania stylistycznego, trudno urządzić przyjemny kącik na świeżym powietrzu, w którym będziemy się czuli komfortowo. Jeśli mielibyśmy wskazać uniwersalny kolor, to byłyby to barwy ziemi, świetnie odnajdujące się w zestawie z uroczymi meblami wiklinowymi. Na takich dywanach nie widać również drobnych zabrudzeń. Natomiast do ogrodu warto zakupić wyraziście zielony model, przypominając naturalną trawę.

Aby stworzyć jeszcze bardziej przyjemną atmosferę polecamy kącik relaksu wypełnić nie tylko dywanami, meblami ogrodowymi, ale także lampionami ogrodowymi (na zdjęciu), które dopełnią klimatu pomieszczenia.

Polecamy także nasze pozostałe wpisy online:

about author

admin

related articles

Ankieta:

Czy promocyjna odzież reklamowa może wyglądać ciekawie i modnie?

View Results

Loading ... Loading ...

Komentarze:

Kategorie

Archiwa

Najnowsze wpisy