Dywan Shaggy wart uwagi!

Dywan Shaggy wart uwagi!
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Dywan Shaggy wart uwagi!

Jeśli mielibyśmy wskazać na dywan, który ostatnimi czasy robi największą furorę, to bez chwili namyślenia wskazalibyśmy na dywan typu Shaggy, potocznie nazywany „włochaczem”. Jest przytulny, miękki, świetnie chroni podłogę i skutecznie poprawia akustykę wnętrza.

Najczęściej kupowany do nowoczesnego salonu, gdzie zajmuje centralne miejsce. Jego włosie prezentuje się naprawdę okazale, zwłaszcza kiedy odbijają się od niego promienie słońca. Wtedy można odnieść wrażenie, że faktury i odcienie są jeszcze bardziej różnorodne. Niesamowity efekt wizualny gwarantowany.
Dywanowy kameleon!

Długowłose dywany świetnie odnajdują się w każdej aranżacji. Jeśli mamy w pokoju okrągły stół, wtedy warto zakupić shaggy w kształcie koła.

Można pójść krok dalej i zdecydować się na niesamowity wzór z efektem 3D, który daje wrażenie trójwymiarowości. Sekret tego rozwiązania tkwi w wycięciu w kilkucentymetrowym runie reliefu. W ten oto sposób obserwujemy zróżnicowanie odcieni. Bardzo efektowny zabieg, który przyciąga wzrok wszystkich gości.

To jednak nie wszystkie jego atuty. Nie wspomnieliśmy bowiem jeszcze o jego uniwersalności. Okazale prezentuje się nie tylko w nowoczesnych wnętrzach, ale również w takich, które są zaaranżowane w klasycznym stylu. Ponadto są bardzo wytrzymałe, a nasze stopy zakochają się w nich natychmiast. Gdyż chodząc po nich masz wrażenie, że chodzisz po obłoku.

 

Polecamy także nasze pozostałe wpisy online:

about author

admin

related articles

Ankieta:

Czy promocyjna odzież reklamowa może wyglądać ciekawie i modnie?

View Results

Loading ... Loading ...

Komentarze:

Kategorie

Archiwa

Najnowsze wpisy