Dredy doczepiane

Dredy doczepiane
1 vote, 4.00 avg. rating (77% score)

Zdredowana głowa

Pasma włosów sfilcowanych to dredy. Wykonanie ich nie zawsze jest proste, czasami można dredy zrobić we własnej łazience samodzielnie a czasami trzeba udać się, w tym celu, do zakładu fryzjerskiego. Wszystko zależy od faktu jakie mamy włosy, czy długie, czy krótkie lub cienkie albo grube.
Zdredowana głowa powinna mieć dobry wygląd, bo decydując się na dredy, przez długi czas będziemy je nosić na swojej głowie. Dzisiaj dredy mogą być zrobione z naszych właściwych włosów lub też możemy je sobie doczepić. Materiał, z którego robi się sztuczne dredy jest różny. Są to naturalne włosy, wełna lub sztuczne włosy. W każdym przypadku efekt dredów jest bardzo ciekawy a osoba, która decyduje się na dredy zyskuje niesamowity wygląd.
Zdredowana głowa musi być głową zadbaną, dlatego dredy się myje i odpowiednio suszy nie używając przy tym suszarki. Wszelkie zabiegi pielęgnacyjne dredów wymagają wiele czasu i jest to może jeden minus, posiadania tej ciekawej i oryginalnej fryzury. Dredy są zawsze trendy i na czasie.

Polecamy także nasze pozostałe wpisy online:

about author

admin

related articles

Ankieta:

Czy promocyjna odzież reklamowa może wyglądać ciekawie i modnie?

View Results

Loading ... Loading ...

Komentarze:

Kategorie

Archiwa

Najnowsze wpisy