Doczepiane dredy

Doczepiane dredy
1 vote, 4.00 avg. rating (77% score)

Oryginalna fryzura

Chcąc być oryginalnym, bardzo często zmieniamy fryzurę i to właśnie, najczęściej, to co mamy na głowie powoduje, że oryginalnymi się stajemy.
Loki, koki, włosy długie czy krótkie czy nawet dredy potrafią na jakiś czas zmienić nasz wizerunek. Jedną z najbardziej oryginalnych fryzur mogą być dredy, na które decydują się, dzisiaj, ludzie w każdym wieku. Dredy to fryzura mało wymagająca, ale dopiero w momencie gdy osiągniemy jej końcowy efekt. Dzisiaj dredy mogą być naturalne, z własnych włosów, ale i mogą być też dorobione lub doszyte. Należy jednak pamiętać, że wykonanie takiej fryzury nie jest tanie, toteż podjęcie decyzji zrobienia sobie dredów jest decyzją poważną.
Osoba, która ma na głowie dredy zawsze zwraca na siebie uwagę, ma ciekawy i oryginalny wizerunek. Dredy kojarzone są również z różnymi subkulturami i są symbolem osób, które identyfikują się z różnymi filozofiami.
Ta niezwykle ekstrawagancka fryzura najlepsza jest na okres letni, łatwiej jest wtedy o nią zadbać i prościej jest ją latem pielęgnować.

Polecamy także nasze pozostałe wpisy online:

about author

admin

related articles

Ankieta:

Czy promocyjna odzież reklamowa może wyglądać ciekawie i modnie?

View Results

Loading ... Loading ...

Komentarze:

Kategorie

Archiwa

Najnowsze wpisy